• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/ThemisUzemCom
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905321510542
  • https://www.twitter.com/@ThemisUzem
  • https://www.instagram.com/Themisuzem
Üyelik Girişi
Site Menüsü
Takvim

Hakkımızda

Kurumsal hedef, uzaktan eğitimin tüm gereklerini yerine getirerek yüz yüze eğitim olanağı olmayan adaylar için söz konusu eğitimleri evlerine kadar ulaştırmaktır.

EĞİTİM PROGRAMLARIMIZ

Uzaktan eğitim programlarımız, KPSS – A, Adli Hâkimlik, İdari Hâkimlik, Kaymakamlık, Sayıştay sınavlarına hazırlık ile Genel Yetenek ve Genel Kültür alanlarına yöneliktir. Zaman içinde söz konusu programların sayıları spesifik programlar eklenmek suretiyle artırılmaktadır.

ÖĞRETİM KADROSU VE YAYIN DESTEĞİ

Kurumumuz, bu hedefin gerçekleştirilmesi için gereken kadro ve donanıma sahiptir. Temiz Eğitim Kurumları bünyesindeki öğretim kadromuz, uzun yılların getirdiği tecrübe ve birikimlerini uzaktan eğitime de taşımıştır. Öğretim, yurt çapında kabul görmüş Themis dizisi yayınları ve deneme sınavlarıyla sürekli desteklenmektedir. Söz konusu kaynaklara ek olarak öğretim, düzenli ve güncel ders notları ile yürütülmektedir.

 REHBERLİK VE DANIŞMA

Uzaktan eğitim öğrencilerimize sınav gününe kadar etkili çalışma yöntemleri, sınavlara başvuru koşulları ve usulleri, KPSS – B tercihleri, kaynaklar gibi konularda sürekli destek sağlanır. Yazılı sınavdan sonra mülakat eğitimlerine de yer verilir. Bu amaçların sağlanabilmesi için idari kadrolarımızın bilgilendirmelerine ek olarak rehber eğitmenler görevlendirilir, sosyal medya hesapları ile whatsApp gibi araçlarla güncel destek verilir, kısa videolarla gereken konularda özel bilgilendirmeler yapılır.

Themis Uzem

                     

Themis Kitabevi
Anket
Hukuk Meslekleri Sınavına Kayılacak mısınız?
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam14
Toplam Ziyaret29817